Giriş » Genel

Müslümanların Masumiyeti Filmi

Sponsorlu Reklam

Müslümanların Masumiyeti Filmi Türkçe olarak yayınlanmadan yasaklandı. Youtube gibi video paylaşım sitelerinde “Müslümanların Masumiyeti” şeklinde yayınlandıktan sonra Türkiye dahil bir çok Müslüman ülke bu filme karşı çıktı. Bu film hakkında pek yorumda bulunmak istemiyorum çünkü fragmanı izledikçe insanın sinirleri zıplıyor. Müslümanların Masumiyeti Filmi ( Innocence of Muslims ) filmi ile ilgili Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım el attı ve başta youtube olmak üzere bu filmin fragmanını yayınlayan sitelerin sayfalarını banlamaya ( engellemeye ) başladı. Başta youtube olmak üzere bir çok video paylaşım sitesine bu gün ban geldi. Ancak sorun şu engelleme sadece Türkiye’ye ve Rusya’ya geldi yani bu filmin fragmanını hala tüm dünya izleyebiliyor.

Bazı aramalarda Müslümanların Masumiyeti Filmi Full indir, Müslümanların Masumiyeti Filmi Türkçe Altyaz indir şekilde arama yapılıyor ancak filmi bulamazsınız. Bence izleyip sinirinizi boşu boşuna harap etmeyin. İzlenilecek bir film değil.

Yorumlarınızı bekliyoruz…

Etiketler: ,
Müslümanların Masumiyeti Filmi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.