Giriş » Genel

İstanbul Atatürk Havalimanı Rent A Car

Sponsorlu Reklam

İstanbul İlinin en büyük ve en çok kullanılan havaalanı olan İstanbul Atatürk Havalimanı, günde yüzlerce uçağın iniş ve kalkış yaptığı bir yerdir. Genelde bu şehre havayolu kullanarak gelmeyi tercih eden kişilerin eğer İstanbul’a ilk seyahati değilse düşünecekleri ilk şey “şimdi havaalanından nasıl ayrılacağım” sorusudur.

Her ne kadar İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait metro havalimanının içine kadar gelmiş olsa da metroya yaya olarak ulaşmaya çalışmak ortalama on beş dakikalık bir süreç alır. Tabi elinizde birden fazla valiz varsa bu yol uzadıkça uzar.

Başka bir seçenekte yer hizmeti sağlayan firmaların servis araçlarını tercih etmektir lakin bu otobüsler tıpkı tarifeli belediye otobüsleri gibi şehrin belli noktalarına gittiğinden indiğiniz yerde bir taksi bulmak zorunda kalırsınız.

Taksi demişken birde ünü ile dillere destan havalimanı taksi var tabi J Hani şu internette “on kilometrelik mesafeye otuz kilometre dolaştırıp öyle bırakıyorlar” diye hakkında onlarca konu açılan taksi durağı

Her ne kadar kötü bir tablo çizmiş olsak ta aslında durumun vahametini azaltmak yine kendi elimizdedir. Nasıl diye soracak olursanız, çözüm oldukça basit: İstanbul Atatürk Havalimanı Rent A Car firmaları.

Bu işletmelerden daha siz İstanbul’a varmadan kiralayacağınız bir araç sayesinde havalimanından istediğiniz saatte ayrılmanız, istediğiniz güzergahı kullanmanız ve bunların hepsini en ekonomik şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. İstanbul Atatürk Havalimanı Rent A Car firmalarına ulaşmak kelimenin tam anlamı ile bir tık uzağınızda.

Çözüm için Ati Oto Kiralamanın : www.atiotokiralama.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Atatürk Havalimanı Rent A Car yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.